KFL – Swanley Park – 8th November 2015

Full results are available at: http://kfl.canterburyharriers.org/xc_result.php?id=6822

Senior Race
Pos
League Pos
Name
Time
7
6
Colin Tricker
30:09
41
40
Martin Taylor
33:23
76
71
Stephen Roberts
35:00
79
5
Sarah Shepherd
35:03
92
85
Peter Buckingham
35:35
133
122
Mark Wild
37:12
138
126
Stuart Cawse
37:18
139
127
John Tilston
37:21
141
12
Emma Hollands
37:28
202
176
Lloyd Roberts
39:28
214
186
Tim Versey-Smith
40:04
237
203
John Tolhurst
40:50
273
41
Jane Dew
41:54
303
51
Fiona Buckingham
43:21
307
52
Lori Tricker
43:33
390
92
Jade Searle
47:52
395
97
Keeley Hoad
48:09
470
142
Julie Preston
55:21
499
159
Lorna Goldup
1:00:22
Junior Races
Under 11 Girls    
Race Position Race NumberNameClubTime 
124Jenny SwandaleThanet Roadrunners AC10:38
23Lola SuttonThanet Roadrunners AC10:42
348Alice ColemanThanet Roadrunners AC11:17
419Amber PiperThanet Roadrunners AC12:18
515Millie DackDeal Tri12:21
625Elizabeth HuntSwanley & District AC12:25
767Giulia MitroiDartford Harriers13:52
864Emily Rose SummersSwanley & District AC14:24
965Scarlet HewittSwanley & District AC14:35
1043Emily WitkowiczMedway & Maidstone15:04
1159Emily Rose LuckmanSwanley & District AC17:14
1262Ani DexterSwanley & District AC18:53
Under 11 Boys
112Dylan LeachThanet Roadrunners AC10:25
214Alex DackDeal Tri10:31
366Cailan TurnerDartford Harriers10:39
418Finley HillierThanet Roadrunners AC10:47
522Leon Samuel BuckleySwanley & District AC10:50
661Lewis GroombridgeDartford Harriers11:16
756John JansePaddock Wood11:20
830Tom BluntCanterbury Harriers11:46
960Tomas Kai NewtonSwanley & District AC11:47
108Charlie RobertsMedway & Maidstone12:07
1126William HuntSwanley & District AC12:31
1232Dillon DewPaddock Wood12:41
135James William WellsDartford Harriers12:47
1433Zack ConnerSwanley & District AC13:19
1551Jack CannonSwanley & District AC13:31
1649Adam ParsonsSwanley & District AC13:32
1768Oscar MitroiDartford Harriers13:49
1817Austen HillierThanet Roadrunners AC14:33
1944Patrick FerfeckiMedway & Maidstone15:05
2057Joshua John LuckmanSwanley & District AC16:24
Under 13 Girls
12Brooke O’HareThanet Roadrunners AC09:59
234Emma HillierSwanley & District AC11:04
37Amelia BatesDartford Harriers11:37
442Zoe VarleyDartford Harriers14:15
558Libby Denyse LuckmanSwanley & District AC14:44
653Annabel ArnoldSwanley & District AC15:14
Under 13 Boys
150Samuel KingDeal Tri09:34
227Joe HollandsMedway & Maidstone09:36
340Oliver BurgessDartford Harriers09:48
439Evan WildPaddock Wood10:22
529Harry Alfred IvesDartford Harriers10:24
64Thomas Joseph WellsDartford Harriers11:05
755Harry MarshallMedway & Maidstone11:07
828Benjamin BarnettPaddock Wood11:08
963Luke ErwoodDartford Harriers11:45
1021Ben HoweSwanley & District AC15:27
Under 15 Girls
120Amy Sophie PiperThanet Roadrunners AC22:20
26Claudia BatesDartford Harriers22:45
313Ellese Palmer-CooperThanet Roadrunners AC22:57
41Rebecca HalesThanet Roadrunners AC         24:08
Under 15 Boys 
169Charlie BrisleyDeal Tri19:39
223Henry SwandaleThanet Roadrunnerrs AC19:47
352Luke SquirrellPetts Woods Runners         26:20
Under 17 Girls
NO ENTRANTS
Under 17 Boys
136Luke ReevesPaddock Wood19:10
241Matthew VarleyDartford Harriers21:05
Bookmark the permalink.

Comments are closed.